TDUB Seçimli Genel Kurulu Tamamlandı!

Seçimler öncesinde; özverili bir şekilde çalışan, aday olan, seçim sürecine desteği geçen saygıdeğer tüm meslektaşlarımız ve tüzel kişilere sektörün gelmiş olduğu noktada, ümidin her daim var olacağını, emek, beraberlik ve saygının hakim kılındığı her ortamda ilerlemenin var olabileceğini bize yaşattıkları için teşekkürü borç biliriz.

Yine bu minvalde, bugüne kadar sektöre özverili bir şekilde emek vermiş tüm eski yönetimlerin üretimleri ile mesleğimize katkı sunan her bir kişi ve kuruma saygı ve şükranlarımızı sunarız.

Bugün gelmiş olduğumuz noktada, 25.05.2019 tarihinde geçirmiş olduğumuz genel kurulun; gerçek bir meslek birlikteliğinin, şeffaf, dürüst bir anlayışla mesleği üreten her bir enstrümanın varlığına saygı duyularak yaratılabileceğinin bir kanıtı olduğu kanaatindeyiz. Bu bağlamda yeni yönetimin alacağı tüm kararlarda, çoğulcu katılımın temelini oluşturduğu sistemle, meslek birlikteliğimizi geliştireceğine inanıyoruz. Mesleğe emek veren tüm enstrümanların da birlikten güç doğar bilincini geliştirici bir noktada yol alması ise, en büyük temennimizdir.

Sözün kısası, mesleğimiz ve meslek ailemiz olarak gördüğümüz herkese sürecin hayırlı olmasını, başarıların herkes için kalıcı olmasını diler, bu yolda şirketimiz ve çalışanlarının sistemin özverili bir destekçisi olacağını saygılarımızla belirtiriz.