Bizi Takip Et:

Bilge Değerleme - Kurumsal

Home Hakkımızda
Who-We-Are

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Bilge Değerleme olarak başta Gayrimenkul olmak üzere bir çok alanda değerleme hizmeti sunmaktayız.

Mission

KARİYER

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Alanında uzman çalışma arkadaşları arıyoruz. Ayrıntılar için ….

Our Vision

İLETİŞİM

Danışmak istediğiniz her konuda size uzman kadromuzla yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bilge Değerleme Hakkında

Blue-Separator-Line-Image

15 Yıldan Fazla Sektör Deneyimi...

Bilge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. kurulmuş olduğu 2006 yılında bugüne kadar; konusunda uzman lisanslı Şehir ve Bölge Yüksek Plancısı, Mimar, İnşaat Yüksek Mühendisi, Harita Yüksek Mühendisi, Makine Mühendisi, İşletmeci, v.b. güçlü bir kadroyla hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimiz 2010 yılından beri Sermaye Piyasası Kurulu ‘nun (SPK) sermaye piyasası mevzuatı çerçevesinde değerleme hizmeti verecek şirketler listesinde, 2012 yılından beri ise Bankacık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) bankalara değerleme hizmeti vermeye yetkili kuruluşlar listesinde yer almaktadır.

Bilge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., yerli ve yabancı bankalar, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, finansal kiralama, sigorta ve reasürans şirketleri, kamu kuruluşları, denetim şirketleri, belediyeler, aracı kurumlar, vakıflar, holdingler ve diğer tüm kamu ve özel kurum/kuruluşlar ile şahıslara yönelik değerleme hizmeti sunmaktadır.

Şirketimiz; değerleme konusu taşınmazların, taşınmaz projelerinin, hak ve faydalarının, belirli tarihteki değerinin bağımsızlık, dürüstlük, adillik, özen ve titizlik, sürekli gelişim ve sır saklama ilkelerine bağlı kalarak, uluslararası değerleme standartları doğrultusunda konusunda uzman gayrimenkul değerleme lisanslı mimar, mühendis, şehir plancısı, işletmeci vb. kadrosu ile mesleki kurallar çerçevesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Bilge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. çalışmalarında tüm konjektürel gelişimleri ve anlık verileri yakından takip ederek, çalışma bölgesinin mekansal, plansal, politik ve fonksiyonel kimliğini ve gelişimini bilimsel ve sektörel yöntemlere dayanarak doğru şekilde analiz edip irdelemeyi, sonuçları değerlendirip raporlamayı ilke edinmiştir.

SPK tarafından verilen yetkilendirme belgemizi incelemek için tıklayın

BDDK tarafından verilen yetkilendirme belgemizi incelemek için tıklayın

top line
81
İL
top line
15
Yıldan Fazla
Deneyim
top line
145
Lisanslı
Değerleme Uzmanı
top line
100000
Adet
Değerleme Raporu

REFERANSLARIMIZ

Blue-Separator-Line-Image