Bizi Takip Et:

Bilge Gayrimenkul Değerleme A.Ş.

Gayrimenkul Değerleme, Gayrimenkul Ekspertiz, Konut Değerleme.

Home Şirket Aktiflerinin Değerlemesi

Şirket Aktiflerinin Değerlemesi

01.01.2005 tarihinden itibaren mali piyasalarda AB ülkeleri ile birlikte eşzamanlı olarak uluslararası muhasebe ve finansal raporlama standartları kullanılmaya başlanmıştır.

Bu nedenle de muhasebe, mali denetim, finansal raporlama ve şirket değerleme yöntem ve standartları uygulanırken şirket aktifindeki duran varlıkların uluslararası değerleme standartlarına göre değerlemesinin yapılması gerekmektedir.

Bilge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., meslek uzmanları ve partnerleri ile muhasebe, mali denetim, finansal raporlama ve şirket değerleme işlemlerine yönelik çalışmalarda kullanılmak üzere şirketlerin aktiflerinde yer alan gayrimenkul ve makine değerlemesini uluslararası değerleme standartlarına göre yapmakta ve raporlar hazırlamaktadır.

Bilge Değerleme size Şirket Aktiflerinin Değerlemesi konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermek için yanınızda!

Gayrimenkul Değerleme Başta Olmak Üzere; Şirket Aktiflerinin Değerlemesi, Arsa Değerleme, Otel Değerleme, Benzin İstasyonu Değerleme, Gemi Değerleme, Gayrimenkul Projelerine Danışmanlık, Fizibilite Çalışmaları ve Araştırma Hizmetleri İçin Bizi Arayabilir, Aşağıdaki Değerleme Talep Formunu Doldurabilirsiniz. Size Kısa Sürede Dönüş Sağlanacaktır.
Tel:  +90 216 384 42 27

Değerleme Talep Formu

    Talep Eden:
    Gayrimenkul Bilgileri