Bizi Takip Et:

Bilge Gayrimenkul Değerleme A.Ş.

Gayrimenkul Değerleme, Gayrimenkul Ekspertiz, Konut Değerleme.

Home İhale ve Açık Artırmalara Yönelik Baz Değer Analizi

İhale ve Açık Artırmalara Yönelik Baz Değer Analizi

Yapımı taahhüt edilecek gayrimenkul projelerinin, yaklaşık maliyetinin ve yapım süresinin doğru belirlenebilmesi ihale makamına sunulacak tekliflerde olmazsa olmaz ön koşul olarak karşımıza çıkmaktadır. İhalelerde atılan tekliflerde teklif edilen fiyat, yaklaşık maliyetin oldukça üzerinde çıkabileceği gibi oldukça altında da çıkabilmekte ve her iki durumda da ihalelerin kaybedilmesine neden olmaktadır. Bilimsel hesaplamalara, istatistiklere ve ekonomik göstergelere dayanan yaklaşık maliyet analizlerimiz projelerin maliyet bedellerini belirlemeyi amaçlamaktadır.

Bilge Değerleme size İhale ve Açık Artırmalara Yönelik Baz Değer Analizi konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermek için yanınızda!
Gayrimenkul Değerleme Başta Olmak Üzere; İhale ve Açık Artırmalara Yönelik Baz Değer Analizi , Arsa Değerleme, Otel Değerleme, Benzin İstasyonu Değerleme, Gemi Değerleme, Gayrimenkul Projelerine Danışmanlık, Fizibilite Çalışmaları ve Araştırma Hizmetleri İçin Bizi Arayabilir, Aşağıdaki Değerleme Talep Formunu Doldurabilirsiniz. Size Kısa Sürede Dönüş Sağlanacaktır.
Tel:  +90 216 384 42 27

Değerleme Talep Formu

    Talep Eden:
    Gayrimenkul Bilgileri