Bizi Takip Et:

Bilge Gayrimenkul Değerleme A.Ş.

Gayrimenkul Değerleme, Gayrimenkul Ekspertiz, Konut Değerleme.

Home Otel Değerleme

Otel Değerleme

Bilge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. konusunda uzman kadrosuyla Otel Değerleme Raporu hazırlamaktadır.

Turistik tesislerin gelir üreten birimler olması nedeniyle değerlemesinde Gelir Kapatilazasyon Yöntemi, Maliyet Yöntemi ve Emsal Karşılaştırma Yönteminin birlikte kullanıldığı ya da içlerinden en uygun olanının değerleme özelinde tercih edilmesi sebebiyle diğer gayrimenkul değerleme çalışmalarından ayrılmaktadır. Örneğin yeni kurulmuş bir otelin değerlemesinde maliyet yöntemi uygun olabileceği gibi hizmette olan bir otelin değerlemesinde gelir yöntemi tercih edilebilir. Benzer özelliklere sahip otel bulunma olasılığının düşük olması nedeniyle Emsal Karşılaştırma Yönteminin doğru sonuçlar verebileceği düşünülmese de benzer özellikteki otellerin fiyat aralıkları konusunda bir fikir vermektedir. Otel Değerlemesinde tesisin doluluk oranı ile ortalama oda fiyatları arasındaki ilişkiye dikkat edildiği gibi objektij olarak tesisin yönetim kalitesi, amacına uygun lokasyonu da (yaz turizmi, kış turizmi, kaplıca/sağlık turizmi gibi) önem arzetmektedir.

Otel Değerleme SPK ve BBDK lisanslı değerleme uzmanları tarafından yapılmalıdır. Bilge Değerleme olarak 2006 yılından beri uzman kadromuzla tüm Türkiye’ye otel değerleme hizmeti veren SPK ve BBDK lisanslı bir değerleme firmasıyız. Firmamızdan otel değerleme talebinde bulunabilir, değerleme işlemleri ile ilgili tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Otel Değerleme Başta Olmak Üzere; Gayrimenkul Değerleme, Arsa Değerleme,  Benzin İstasyonu Değerleme, Gemi Değerleme, Gayrimenkul Projelerine Danışmanlık, Fizibilite Çalışmaları ve Araştırma Hizmetleri İçin Bizi Arayabilir, Aşağıdaki Değerleme Talep Formunu Doldurabilirsiniz. Size Kısa Sürede Dönüş Sağlanacaktır.

Tel:  +90 216 384 42 27

Değerleme Talep Formu