Bizi Takip Et:

Bilge Değerleme - Gayrimenkul Değerleme

Home Gayrimenkul Değerleme

Gayrimenkul Değerleme

Gayrimenkul Değerleme, yürürlükteki mevzuat çerçevesinde her türlü resmi ve özel, gerçek ve tüzel kişi ve kuruluşlara ait gayrimenkullerin, gayrimenkul projelerinin ve gayrimenkule ilişkin hak ve faydaların, taşınmazların, uluslararası metodlar kullanılarak etik kurallar çerçevesinde, ekspertiz ve değerleme işlerini yapılması, bu tespitlere ilişkin raporlar düzenlenmesidir.

Gayrimenkul değerleme SPK ve BBDK lisanslı değerleme uzmanları tarafından yapılmalıdır. Bilge Değerleme olarak 2006 yılından beri uzman kadromuzla tüm Türkiye’ye gayrimenkul değerleme hizmeti veren SPK ve BBDK lisanslı bir değerleme firmasıyız. Firmamızdan gayrimenkul değerleme talebinde bulunabilir, değerleme işlemleri ile ilgili tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Arsa Değerleme

Arsa değerleme, tıpkı gayrimenkul değerlemede olduğu gibi SPK ve BBDK lisanslı değerleme uzmanları tarafından yapılmalıdır.

Bilge değerleme olarak arsa değerlemede proje incelemesi ile birlikte imar durumu incelemesini de detaylı bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Çünkü arsa değerlemesinde imar durumu önemli bir kriter olarak yer almaktadır. Arsa değerleme işlemleri ile ilgili tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Gayrimenkul Değerleme Başta Olmak Üzere; Arsa Değerleme, Otel Değerleme, Benzin İstasyonu Değerleme, Gemi Değerleme, Gayrimenkul Projelerine Danışmanlık, Fizibilite Çalışmaları ve Araştırma Hizmetleri İçin Bizi Arayabilirsiniz

Tel:  +90 216 384 42 27