Bizi Takip Et:

Bilge Gayrimenkul Değerleme A.Ş.

Gayrimenkul Değerleme, Gayrimenkul Ekspertiz, Konut Değerleme.

Home Projenin Yatırımcı Açısından Değerlendirilmesi ve Yönetim Danışmanlığı

Projenin Yatırımcı Açısından Değerlendirilmesi ve Yönetim Danışmanlığı

Projenin yatırımcısı açısından değerlendirilmesi ve yönetim danışmanlığı hizmetlerimiz kapsamında; Yapımına başlanılan projelerde, iktisadi, mali, hukuki, yapı malzemeleri, yapı tekniği ve benzeri konularda danışmanlıklar yapılması, değişen piyasa parametrelerine göre projenin devamı, geliştirilmesi, değiştirilmesi ya da durdurulması konularında raporlar hazırlanması çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

Yapılaşmaların en etkin ve verimli kullanıma yönelik yapılması, gayrimenkul değerliliğinin yüksek tutulması, pazar talebine uygun olması konularında da danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Bilge Değerleme size Projenin Yatırımcı Açısından Değerlendirilmesi ve Yönetim Danışmanlığı konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermek için yanınızda!

Gayrimenkul Değerleme Başta Olmak Üzere; Arsa Değerleme, Otel Değerleme, Benzin İstasyonu Değerleme, Gemi Değerleme, Gayrimenkul Projelerine Danışmanlık, Fizibilite Çalışmaları ve Araştırma Hizmetleri İçin Bizi Arayabilir, Aşağıdaki Değerleme Talep Formunu Doldurabilirsiniz. Size Kısa Sürede Dönüş Sağlanacaktır.
Tel:  +90 216 384 42 27

Değerleme Talep Formu

    Talep Eden:
    Gayrimenkul Bilgileri
    Gizlilik Politikası ve KVKK Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.